Wij danken onze sponsors:


Opgelet! We kunnen vanaf maandag 8 juni stilaan terug opstarten, weliswaar rekening houdend met de nodige corona maatregelen.
Maandagavond voor de vrijetijdsspelers, woensdagavond voor de jeugd en competitiespelers (enkel mits reservatie! (HIER)).
Cafetaria, kleedkamers en douches blijven nog dicht, dus enkel vrije training.
Update! Cafetaria mag beperkt ook terug open
Meer uitleg in dit bericht.

Verzorg jezelf, en hou het gezond.

 

Club kalender

December,
2018
December 2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 December 2018 2 Sunday, 2 December 2018
3 Monday, 3 December 2018 4 Tuesday, 4 December 2018 5 Wednesday, 5 December 2018 6 Thursday, 6 December 2018 7 Friday, 7 December 2018 8 Saturday, 8 December 2018 9 Sunday, 9 December 2018
10 Monday, 10 December 2018 11 Tuesday, 11 December 2018 12 Wednesday, 12 December 2018 13 Thursday, 13 December 2018 14 Friday, 14 December 2018 15 Saturday, 15 December 2018 16 Sunday, 16 December 2018
17 Monday, 17 December 2018 18 Tuesday, 18 December 2018 19 Wednesday, 19 December 2018 20 Thursday, 20 December 2018 21 Friday, 21 December 2018 22 Saturday, 22 December 2018 23 Sunday, 23 December 2018
24 Monday, 24 December 2018 25 Tuesday, 25 December 2018 26 Wednesday, 26 December 2018 27 Thursday, 27 December 2018 28 Friday, 28 December 2018 29 Saturday, 29 December 2018 30 Sunday, 30 December 2018
31 Monday, 31 December 2018 1 2 3 4 5 6

© 2016 - TTC Alken. Alle rechten voorbehouden, geen gebruik zonder schriftelijke toelating. Contacteer Webmaster